SiteInfo (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Modules
hr: Moduli

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Roles
hr: Uloge

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: Default theme
hr: Zadani predložak
