SiteInfo (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Modules
id: Modul

en: Content type
id: Jenis konten

en: Site name
id: Nama situs

en: Roles
id: Peran

en: Database name
id: Nama database

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Drupal version
id: Versi Drupal
