SiteInfo (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Modules
kk: Модульдер

en: Node
kk: Түйін

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Database name
kk: Дерекқор атауы
