SiteInfo (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Modules
my: Module များ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်
