SiteInfo (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Node
ne: नोड

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम
