SiteInfo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Roles
nl: Rollen

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Drupal version
nl: Drupal-versie

en: Site Information
nl: Website-informatie
