SiteInfo (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Modules
oc: Moduls

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: Site name
oc: Nom del site

en: Roles
oc: Ròtles

en: Database name
oc: Nom de la basa de donadas

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Site Information
oc: Informacion del site
