SiteInfo (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Modules
pt: Módulos

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Site name
pt: Nome do site

en: Roles
pt: Papéis

en: Database name
pt: Nome do banco de dados

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Active users
pt: Usuários ativos

en: Default theme
pt: Tema padrão

en: Drupal version
pt: Versão do Drupal

en: Site Information
pt: Informações do site
