SiteInfo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Modules
ru: Модули

en: Content type
ru: Тип материала

en: Node
ru: Материал

en: Site name
ru: Название сайта

en: Roles
ru: Роли

en: Database name
ru: Название базы данных

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Active users
ru: Активные пользователи

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Drupal version
ru: Версия Drupal

en: Last cron run
ru: Последний запуск cron

en: Site Information
ru: Информация о сайте
