SiteInfo (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Modules
th: โมดูล

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Database name
th: ชื่อฐานข้อมูล

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น
