SiteInfo (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Modules
tr: Modüller

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Node
tr: Düğüm

en: Site name
tr: Site adı

en: Roles
tr: Roller

en: Database name
tr: Veritabanı adı

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Drupal version
tr: Drupal sürümü

en: Site Information
tr: Site Bilgisi
