SiteInfo (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Site name
vi: Tên website

en: Roles
vi: Vai trò

en: Database name
vi: Tên cơ sở dữ liệu

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: Site Information
vi: Thông tin website
