SiteInfo (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Modules
be: Модулі

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Node
be: Вузел

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Roles
be: Ролі

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Default theme
be: Звычайная тэма
