SiteInfo (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Site Information
bo: དྲ་ཚིགས་ཆ་འཕྲིན
