SiteInfo (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Modules
et: Moodulid

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Node
et: Postitus

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Roles
et: Rollid

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: Site Information
et: Saidi informatsioon
