SiteInfo (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Roles
hy: Դերեր

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը
