SiteInfo (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Modules
is: Einingar

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Node
is: Nóða

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Roles
is: Hlutverk

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema
