SiteInfo (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Modules
it: Moduli

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Node
it: Nodo

en: Site name
it: Nome del sito

en: Roles
it: Ruoli

en: Database name
it: Nome database

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Active users
it: Utenti attivi

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Drupal version
it: Versione di Drupal
