SiteInfo (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Modules
ro: Module

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Node
ro: Nod

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Roles
ro: Roluri

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Drupal version
ro: Versiune Drupal
