Sitename By Path (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Add item
af: Voeg item by
