Sitename By Path (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Add item
ar: أضف رابطا
