Sitename By Path (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Add item
ast: Amestar elementu
