Sitename By Path (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja
