Sitename By Path (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Delete item
cs: Smazat položku
