Sitename By Path (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού
