Sitename By Path (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Add item
es: Añadir elemento

en: Delete item
es: Eliminar elemento
