Sitename By Path (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Add item
eu: Itema gehitu
