Sitename By Path (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: Add item
ja: 項目を追加

en: Delete item
ja: 項目を削除
