Sitename By Path (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Delete item
oc: Suprimir l'élement
