Sitename By Path (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Delete item
sk: Zmazať položku
