Sitename By Path (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Delete item
sv: Radera post
