Sitename By Path (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Add item
ta: உருப்பினைச் சேர்க்க
