Sitename By Path (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Delete item
uk: Видалити позицію
