Sitename By Path (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ
