Sitename By Path (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Update
am: አዘምን

en: Path
am: ዱካ

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር
