Sitename By Path (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Add item
th: เพิ่มเมนูย่อย
