Sitename By Path (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن
