Sitename By Path (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Add item
vi: Thêm mục
