Sitename By Path (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка
