Sitename By Path (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ
