Sitename By Path (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element
