Sitename By Path (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Delete item
da: Slet element
