Sitename By Path (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Add item
eo: Aldonu eron
