Sitename By Path (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Delete item
fi: Poista rivi
