Sitename By Path (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Delete item
hu: Elem törlése
