Sitename By Path (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Add item
kk: Элемент қосу
