Sitename By Path (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता
