Sitename By Path (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग
