Sitename By Path (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Delete item
pl: Usuń element
