Sitename By Path (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Path
fa: مسیر

en: Add item
fa: افزودن عنصر
